+48 61 8250 785 info@mistrzowieizolacji.pl
b32Nowość w Programie! Specjalnie dla najlepszych Uczestników, Licencja Mistrza Izolacji ISOVER! Jeszcze więcej korzyści, które możesz osiągnąć posiadając naszą Licencję. Tylko od Ciebie zalezy jak daleko zajdziescz i czy zostaniesz naszym licencjonowanym Mistrzem Izolacji.

Sprawdź szczegóły!

Jak zostać licencjonowanym Mistrzem Izolacji ISOVER?

Są dwa etapy, które musi pokonać każdy Uczestnik aby zdobyć Licencję Mistrza Izolacji ISOVER. Pierwszy z nich to zebranie 2000 punktów* na swoim koncie w programie. Kolejny to odbycie specjalistycznego szkolenia w Centrum Szkoleniowym ISOVER w Gliwicach.
infografika 07
Po spełnieniu tych dwóch warunków każdy Uczestnik odbierze specjalnie przygotowaną Licencję Mistrza Izolacji ISOVER.
*Wliczają się wszytskie punkty, nawet te wymienione na nagrody.

Jakie korzyści dla licencjonowanego Mistrza Izolacji ISOVER?

infografika 08Nasi licencjonowani Mistrzowie otrzymają specjalną możliwość zamawiania nagród finansowych według zasady 500 punktów = 500 zł. Nagroda finansowa pojawi się w Katalogu Nagród. Wszystkie zasilenia będą realizowane na specjalną kartę Visa Prepaid, którą otrzyma każdy Wykonawca posiadający Licencję.
UWAGA!
Nagrody Finansowe zamówione przez Uczestników podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym na zasadach ogólnych, jako przychód z działalności gospodarczej, a Uczestnicy je zamawiający zobowiązani są samodzielnie rozliczyć i opłacić podatek dochodowy.infografika 09Wszyscy licencjonowani Wykonawcy będą otrzymywali specjalne komunikaty o działaniach promocyjnych w ramach programu na
www.isover.pl i www.mistrzowieizolacji.pl.
 
infografika 11
Aktualna lista firm wykonawczych posiadających Licencję ISOVER znajduje się w zakładce Licencjonowani Wykonawcy.