+48 61 8250 785 info@mistrzowieizolacji.pl

Sprawdź Bądź zawsze na bieżąco. Śledź interesujące Cię tematy, aktualności i ważne informacje dotyczące Programu.b96 Super-Mata Plus i Super-Mata już teraz liczona x2!!!

Wykonawco! W terminie od 19 do 26 sierpnia 2019 roku za etykiety z Super-Maty i Super-Maty Plus przyznajemy podwójne punkty. Wyślij swoje etykiety na adres Organizatora Programu i zgarnij podwójne punkty!
ZAKOŃCZONE
 200x200 wakacje z isover v1 Zaplanuj wakacje z ISOVER!

W terminie od 15.03 do 14.06.2019 roku prześlij jak najwięcej etykiety z produktów premiowanych (min.200) i weź udział w rankingu. Wejdź w szczegóły i dowiedz się więcej.
ZAKOŃCZONE
b93 Super-Mata Plus i Super-Mata już teraz liczona x2!!!

Wykonawco! W terminie od 18 do 28 lutego 2019 roku za etykiety z Super-Maty i Super-Maty Plus przyznajemy podwójne punkty. Wyślij swoje etykiety na adres Organizatora Programu i zgarnij podwójne punkty!
ZAKOŃCZONE
b90 Święta tuż tuż!

Odeślij do 31 grudnia 2018 roku co najmniej 50 etykiet z produktów premiowanych, a otrzymasz opisany zestaw prezentowy. Pamiętaj aby przesyłkę z etykietami podpisać swoim imieniem i nazwiskiem. Ilość nagród jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
ZAKOŃCZONE
b91 Wygraj Mercedesa Vito!

Dołącz do programu dla najlepszych Wykonawców w branży i spełnij swoje marzenia. W tej edycji każdy Wykonawca ma szansę wygrać samochód dostawczy Mercedesa VITO!
SZCZEGÓŁY
b85 7 edycja MISTRZÓW IZOLACJI ISOVER

Zarejestruj się na stronie w zakładce Rejestracja lub zaloguj (jeśli byłeś uczestnikiem poprzedniej Promocji użyj swoich danych do logowania z poprzedniej edycji Mistrzów). Od 1 października 2018 r. do 30 września 2019 r. zbieraj etykiety z premiowanych produktów.
SZCZEGÓŁY
200x200 x2 Tylko od 10 do 21 września Super-Matę Plus i Super-Mate liczymy x2!!!

Wykonawco! Skorzystaj z super okazji. W terminie od 10 do 21 września 2018 roku za etykiety z Super-Maty i Super-Maty Plus przyznajemy podwójne punkty. Wyślij swoje etykiety na adres Organizatora Programu i zgarnij podwójne punkty! Czekamy na Ciebie!
ZAKOŃCZONE
 b84 Kibicujemy Biało – Czerwonym!

W czerwcu zapraszamy do wzięciu udziału w zabawie mundialowej. Powiedz nam kto wygra podczas rozgrywek wyjścia z grupy H. Na najlepszych strategów czekają atrakcyjne nagrody.   Zapraszamy do zabawy!
ZAKOŃCZONE
 b82 Maj miesiącem podwójnego punktowania!

Wykonawco! Skorzystaj z super okazji. W okresie od 14 do 25 maja br. za etykiety z Super-Maty Plus i Super-Maty przyznajemy podwójne punkty. Już dziś zapakuj etykiety z tych produktów, wyślij je na adres Organizatora Programu i zgarnij podwójne punkty!
ZAKOŃCZONE
b80 Mistrzowski Off-Road Ukraina 2018

W dniach 19-22 kwietnia br. Wykonawcy naszego programu lojalnościowego Mistrzowie Izolacji ISOVER mieli okazję sprawdzić się za kierownicą potężnych samochodów terenowych, przemierzając bezdroża Karpat ukraińskich.
 SZCZEGÓŁY
b77 Zdrowych i słodkich Świąt!

Odeślij do 31 grudnia 2017 co najmniej 50 etykiet z produktów premiowanych, a otrzymasz zestaw herbat* lub słoiczek miodu*. Do przesyłki z etykietami dołącz informację, którą nagrodę wybierasz.

*Ilość nagród ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. 

ZAKOŃCZONE
b76 6 edycja Mistrzów Izolacji WYSTARTOWAŁA!

Zarejestruj się na stronie w zakładce Rejestracja lub zaloguj (jeśli byłeś uczestnikiem poprzedniej Promocji użyj swoich danych do logowania z poprzedniej edycji Mistrzów). Od 1 października 2017 r. do 30 września 2018 r. zbieraj etykiety z premiowanych produktów.
ZAKOŃCZONE
b75 Nowy katalog nagród

Już dostępny nowy katalog nagród a w nim: 100 nagród w 6 kategoriach: elektronika, sprzęt agd, sport, cztery kółka, premium i praca. W kategorii praca aż 40 atrakcyjnych nagród oraz bony na paletę wełny Super-Mata Plus oraz folię Vario XtraSafe.
ZAKOŃCZONE
200x200 fundacja Dzielimy się ciepłem i spełniamy marzenia

Tym razem firmy wykonawcze biorące udział w programie Mistrzowie Izolacji oraz pracownicy ISOVER spełnili marzenie sześcioletniej Wiktorii, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie, która marzyła o białym domku pełnym ciepła w swoim ogrodzie. Mamy nadzieję, że uśmiech na twarzy dziewczynki pozostanie na długo.
SZCZEGÓŁY
200x200 x2 Tylko we wrześniu!
Super-Matę Plus
 i Super-Mate liczymy x2

Wykonawco! Skorzystaj z super okazji. Przez cały wrzesień za etykiety z Super-Maty Plus i Super-Maty przyznajemy podwójne punkty. Już dziś zapakuj etykiety z Super Maty Plus lub Super-Maty, wyślij je na adres Organizatora Programu i zgarnij podwójne punkty!
ZAKOŃCZONE
 200 x 200 premia wakacyjna Lipiec i sierpień miesiącami podwójnego punktowania

Wykonawco! Skorzystaj z super okazji. Przez cały lipiec i sierpień za etykiety z produktów VARIO przyznajemy podwójne punkty. Nie zwlekaj i wyślij swoje etykiety na adres Organizatora. Pamiętaj etykiety VARIO premiujemy podwójnie!
ZAKOŃCZONE
Majorka 200x200 Majorka 2017 z Mistrzami Izolacji

Po cieżkim sezonie prac, budowach związanych z izolacją budynków, najaktywniejsi Wykonawcy naszego programu lojalnościowego Mistrzowie Izolacji ISOVER wylecieli na upragniony urlop na Majorkę.
SZCZEGÓŁY
200x200dom pełen ciepła UWAGA KONKURS! Mój dom pełen ciepła

1 czerwca br. uruchomiliśmy konkurs fotograficzny dla Ciebie i Twoich klientów pod hasłem "Mój dom pełen ciepła". Zapraszamy do zapoznania się z zasadami i udziału.Konkurs skierowany do Klienta indywidualnego i Wykonawców.
ZAKOŃCZONE
leżak 200 x 200 Tylko w czerwcu zgarnij leżak z kolekcji ISOVER!

Do końca czerwca 2017 roku, prześlij do nas odpowiednią ilość etykiety z produktów premiowanych ISOVER i odbierz super nagrodę - leżak z kolekcji ISOVER. Zapraszamy!
ZAKOŃCZONE
 wakacyjny Wystartował Wakacyjny Ranking w Mistrzach Izolacji

Ranking obejmuje etykiety przesłane w terminie od 1 maja 2017 roku do 31 sierpnia 2017 roku. Aby zakwalifikować się do rankingu należy przysłać minimum 200 etykiet. Sprawdź więcej szczegółów dotyczących wakacyjnego rankingu. Zapraszamy!
ZAKOŃCZONE
200 x 200 konkurs Konkurs „Zostań Twarzą Mistrzów Izolacji ISOVER” rozstrzygnięty

Pod koniec kwietnia został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny ISOVER dla wykonawców. Twarzami Mistrzów Izolacji ISOVER 2017 zostali: Łukasz Ziętal oraz Ireneusz Sabat. Do konkursu zakwalifikowanych zostało prawie 60 zdjęć wykonawców.
SZCZEGÓŁY
 zabka5 Półfinałowy ranking zamknięty!
Wszystkim Laureatom gratulujemy!!!

Warunkiem kwalifikacyjnym do rankingu było przesłanie minimum 500 etykiet w terminie do 31 marca 2017 roku. Dla najlepszych nagroda gwarantowana - pakiet bonów towarowych do sieci sklepów Żabka o wartości 200 PLN.
ZAKOŃCZONE
wiosenna promocja  Wykonawcow! Przywitaj z nami pierwsze dni wiosny.

Skorzystaj ze specjalnej oferty nagród sezonowych, która znalazła się w mistrzowskim katalog nagród. Zapraszamy!
ZAKOŃCZONE
podwójne punktowanie 200x200 Kwiecień miesiącem podwójnego punktowania

Wykonawco! Skorzystaj z super okazji. Przez cały kwiecień za etykiety z Super-Maty Plus i Super-Maty przyznajemy podwójne punkty. Już dziś zapakuj etykiety z Super Maty Plus lub Super-Maty, wyślij je na adres Organizatora Programu i zgarnij podwójne punkty!
 ZAKOŃCZONE
200 x 200 konkurs Ogłaszamy konkurs dla wykonawców

„Zostań Twarzą Mistrzów Izolacji ISOVER” to konkurs fotograficzny skierowany do wykonawców, którzy na co dzień pracują z produktami marki ISOVER. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w programie oraz przesłać własne zdjęcia wraz z widoczną na fotografii twarzą oraz produktem z oferty marki ISOVER. Do 31 marca 2017r. czekamy na autorów najciekawszych zdjęć.
ZAKOŃCZONE
200 x 200 FERIE Ferie zimowe czas zacząć!

Wykonawco! Tylko w okresie ferii zimowych możesz skorzystać ze specjalnej oferty na bony hoteleowe SPA - SMART VIP! W katalogu nagród znajdziesz do zamówienia bony o wartości 300 PLN, 600 PLN i 1000 PLN...

ZAKOŃCZONE
200 x 200 auto terenowe Niespodzianka od ISOVER

Rozdajemy możliwość bezpłatnego uczestniczenia osoby towarzyszącej w wydarzeniu motoryzacyjnym, które jest nagrodą gwarantowaną w 5 edycji programu Mistrzowie Izolacji...
ZAKOŃCZONE
200 x 200 marzenie mateusza Spełniliśmy marzenie Mateusza o spotkaniu
ze Św. Mikołajem


Święty Mikołaj… Najbardziej magiczna postać każdego dzieciństwa. Zjawia się zawsze skądś i gdzieś znika. Kojarzony z jakąś mityczną krainą- daleką, mroźną, tajemniczą. Tak bywało dawniej. Współczesne dziecko wie, że Święty Mikołaj mieszka w Rovaniemi w Finlandii, tam znajduje się jego Santa Claus Office...
SZCZEGÓŁY
 IMG  Pierwsze licencje ISOVER przyznane

25 listopada w Gliwicach podczas Gali Mistrzów Izolacji Janusz Łyczko, menadżer Rozwoju Rynku oraz Sławomir Kocur, kierownik ds. szkoleń i certyfikacji wręczyli właścicielom firm wykonawczych pierwsze licencje ISOVER.
SZCZEGÓŁY
 naglowek Odliczamy czas do Świat!
Weź udział w grudniowej akcji specjalnej.

Odeślij do 31 grudnia 2016 co najmniej 35 etykiet z produktów premiowanych, a otrzymasz zestaw herbat lub modny zegarek.
ZAKOŃCZONE
 gala Gala jubileuszowa Mistrzów Izolacji

25 listopada w Gliwicach odbyła się Gala Mistrzów Izolacji, podczas której spotkały się największe firmy wykonawcze marki ISOVER. W trakcie uroczystości wspólnie z Benedyktem Kordułą, dyrektorem marketingu ISOVER i Ryszardem Jelonkiem, dyrektorem sprzedaży ISOVER, podsumowano najważniejsze wydarzenia związane z programem.
SZCZEGÓŁY
nowa200  Wykonawco!
Kolejna edycja Mistrzów Izolacji WYSTARTOWAŁA!

Zarejestruj się na stronie w zakładce Rejestracja lub zaloguj (jeśli byłeś uczestnikiem poprzedniej Promocji użyj swoich danych do logowania z poprzedniej edycji Mistrzów). Od 1 października 2016 r. do 30 września 2017 r. zbieraj etykiety z premiowanych produktów.

ZAKOŃCZONE
 premiowane200 Produkty Premiowane – nowa lista już dostępna.

Zapoznaj się z nową listą Produktów Premiowanych w programie Mistrzowie Izolacji. Etykiety z wymienionych na liście produktów premiujemy według zasady:
 

1 etykieta = 1 punkt
ZAKOŃCZONE
 renower Renover – izolacja nakrokwiowa dachu skośnego. 

Termorenowacja poddasza bez ingerencji we wnętrze budynku lub izolacja nakrokwiowa dachu nowego budynku. Belki Renover w jeszcze bardziej dogodny sposób pozwalają przeprowadzić prace.
SZCZEGÓŁY
 centrum Centrum Szkoleniowe ISOVER w Gliwicach zaprasza. 

Firmy zainteresowane szkoleniami mogą zgłaszać chęć udziału u Dystrybutorów oraz Doradców Technicznych ISOVER. Zainteresowane osoby oraz firmy zapraszamy także do zgłoszeń bezpośrednio poprzez na stronę Mistrzów Izolacji. Nowe terminy szkoleń już dostepne!
SZCZEGÓŁY