+48 61 8250 785 info@mistrzowieizolacji.pl

Sprawdź Bądź zawsze na bieżąco. Śledź interesujące Cię tematy, aktualności i ważne informacje dotyczące Programu.b98 Zakończenie 7 edycji Mistrzów Izolacji!!!

Wykonawco! Już tylko kilka dni zostało na przesłanie etykie do aktualnej edycji programu! Na Twoje etykiety czekamy do 30 września 2019 roku. Pamiętaj liczy się data stempla pocztowego lub nadania przesyłki.

PAMIĘTAJ! Wszytskie zgromadzone punkty musisz wykorzystać do 31 października 2019 roku.
UWAGA!
b96 Super-Mata Plus i Super-Mata już teraz liczona x2!!!

Wykonawco! W terminie od 19 do 26 sierpnia 2019 roku za etykiety z Super-Maty i Super-Maty Plus przyznajemy podwójne punkty. Wyślij swoje etykiety na adres Organizatora Programu i zgarnij podwójne punkty!
ZAKOŃCZONE
 200x200 wakacje z isover v1 Zaplanuj wakacje z ISOVER!

W terminie od 15.03 do 14.06.2019 roku prześlij jak najwięcej etykiety z produktów premiowanych (min.200) i weź udział w rankingu. Wejdź w szczegóły i dowiedz się więcej.
ZAKOŃCZONE
b93 Super-Mata Plus i Super-Mata już teraz liczona x2!!!

Wykonawco! W terminie od 18 do 28 lutego 2019 roku za etykiety z Super-Maty i Super-Maty Plus przyznajemy podwójne punkty. Wyślij swoje etykiety na adres Organizatora Programu i zgarnij podwójne punkty!
ZAKOŃCZONE
b90 Święta tuż tuż!

Odeślij do 31 grudnia 2018 roku co najmniej 50 etykiet z produktów premiowanych, a otrzymasz opisany zestaw prezentowy. Pamiętaj aby przesyłkę z etykietami podpisać swoim imieniem i nazwiskiem. Ilość nagród jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
ZAKOŃCZONE
b91 Wygraj Mercedesa Vito!

Dołącz do programu dla najlepszych Wykonawców w branży i spełnij swoje marzenia. W tej edycji każdy Wykonawca ma szansę wygrać samochód dostawczy Mercedesa VITO!
SZCZEGÓŁY
b85 7 edycja MISTRZÓW IZOLACJI ISOVER

Zarejestruj się na stronie w zakładce Rejestracja lub zaloguj (jeśli byłeś uczestnikiem poprzedniej Promocji użyj swoich danych do logowania z poprzedniej edycji Mistrzów). Od 1 października 2018 r. do 30 września 2019 r. zbieraj etykiety z premiowanych produktów.
SZCZEGÓŁY
200x200 x2 Tylko od 10 do 21 września Super-Matę Plus i Super-Mate liczymy x2!!!

Wykonawco! Skorzystaj z super okazji. W terminie od 10 do 21 września 2018 roku za etykiety z Super-Maty i Super-Maty Plus przyznajemy podwójne punkty. Wyślij swoje etykiety na adres Organizatora Programu i zgarnij podwójne punkty! Czekamy na Ciebie!
ZAKOŃCZONE
 b84 Kibicujemy Biało – Czerwonym!

W czerwcu zapraszamy do wzięciu udziału w zabawie mundialowej. Powiedz nam kto wygra podczas rozgrywek wyjścia z grupy H. Na najlepszych strategów czekają atrakcyjne nagrody.   Zapraszamy do zabawy!
ZAKOŃCZONE
 b82 Maj miesiącem podwójnego punktowania!

Wykonawco! Skorzystaj z super okazji. W okresie od 14 do 25 maja br. za etykiety z Super-Maty Plus i Super-Maty przyznajemy podwójne punkty. Już dziś zapakuj etykiety z tych produktów, wyślij je na adres Organizatora Programu i zgarnij podwójne punkty!
ZAKOŃCZONE
b80 Mistrzowski Off-Road Ukraina 2018

W dniach 19-22 kwietnia br. Wykonawcy naszego programu lojalnościowego Mistrzowie Izolacji ISOVER mieli okazję sprawdzić się za kierownicą potężnych samochodów terenowych, przemierzając bezdroża Karpat ukraińskich.
 SZCZEGÓŁY
b77 Zdrowych i słodkich Świąt!

Odeślij do 31 grudnia 2017 co najmniej 50 etykiet z produktów premiowanych, a otrzymasz zestaw herbat* lub słoiczek miodu*. Do przesyłki z etykietami dołącz informację, którą nagrodę wybierasz.

*Ilość nagród ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. 

ZAKOŃCZONE
b76 6 edycja Mistrzów Izolacji WYSTARTOWAŁA!

Zarejestruj się na stronie w zakładce Rejestracja lub zaloguj (jeśli byłeś uczestnikiem poprzedniej Promocji użyj swoich danych do logowania z poprzedniej edycji Mistrzów). Od 1 października 2017 r. do 30 września 2018 r. zbieraj etykiety z premiowanych produktów.
ZAKOŃCZONE
b75 Nowy katalog nagród

Już dostępny nowy katalog nagród a w nim: 100 nagród w 6 kategoriach: elektronika, sprzęt agd, sport, cztery kółka, premium i praca. W kategorii praca aż 40 atrakcyjnych nagród oraz bony na paletę wełny Super-Mata Plus oraz folię Vario XtraSafe.
ZAKOŃCZONE
200x200 fundacja Dzielimy się ciepłem i spełniamy marzenia

Tym razem firmy wykonawcze biorące udział w programie Mistrzowie Izolacji oraz pracownicy ISOVER spełnili marzenie sześcioletniej Wiktorii, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie, która marzyła o białym domku pełnym ciepła w swoim ogrodzie. Mamy nadzieję, że uśmiech na twarzy dziewczynki pozostanie na długo.
SZCZEGÓŁY
200x200 x2 Tylko we wrześniu!
Super-Matę Plus
 i Super-Mate liczymy x2

Wykonawco! Skorzystaj z super okazji. Przez cały wrzesień za etykiety z Super-Maty Plus i Super-Maty przyznajemy podwójne punkty. Już dziś zapakuj etykiety z Super Maty Plus lub Super-Maty, wyślij je na adres Organizatora Programu i zgarnij podwójne punkty!
ZAKOŃCZONE
 200 x 200 premia wakacyjna Lipiec i sierpień miesiącami podwójnego punktowania

Wykonawco! Skorzystaj z super okazji. Przez cały lipiec i sierpień za etykiety z produktów VARIO przyznajemy podwójne punkty. Nie zwlekaj i wyślij swoje etykiety na adres Organizatora. Pamiętaj etykiety VARIO premiujemy podwójnie!
ZAKOŃCZONE
Majorka 200x200 Majorka 2017 z Mistrzami Izolacji

Po cieżkim sezonie prac, budowach związanych z izolacją budynków, najaktywniejsi Wykonawcy naszego programu lojalnościowego Mistrzowie Izolacji ISOVER wylecieli na upragniony urlop na Majorkę.
SZCZEGÓŁY
200x200dom pełen ciepła UWAGA KONKURS! Mój dom pełen ciepła

1 czerwca br. uruchomiliśmy konkurs fotograficzny dla Ciebie i Twoich klientów pod hasłem "Mój dom pełen ciepła". Zapraszamy do zapoznania się z zasadami i udziału.Konkurs skierowany do Klienta indywidualnego i Wykonawców.
ZAKOŃCZONE
leżak 200 x 200 Tylko w czerwcu zgarnij leżak z kolekcji ISOVER!

Do końca czerwca 2017 roku, prześlij do nas odpowiednią ilość etykiety z produktów premiowanych ISOVER i odbierz super nagrodę - leżak z kolekcji ISOVER. Zapraszamy!
ZAKOŃCZONE
 wakacyjny Wystartował Wakacyjny Ranking w Mistrzach Izolacji

Ranking obejmuje etykiety przesłane w terminie od 1 maja 2017 roku do 31 sierpnia 2017 roku. Aby zakwalifikować się do rankingu należy przysłać minimum 200 etykiet. Sprawdź więcej szczegółów dotyczących wakacyjnego rankingu. Zapraszamy!
ZAKOŃCZONE
200 x 200 konkurs Konkurs „Zostań Twarzą Mistrzów Izolacji ISOVER” rozstrzygnięty

Pod koniec kwietnia został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny ISOVER dla wykonawców. Twarzami Mistrzów Izolacji ISOVER 2017 zostali: Łukasz Ziętal oraz Ireneusz Sabat. Do konkursu zakwalifikowanych zostało prawie 60 zdjęć wykonawców.
SZCZEGÓŁY
 zabka5 Półfinałowy ranking zamknięty!
Wszystkim Laureatom gratulujemy!!!

Warunkiem kwalifikacyjnym do rankingu było przesłanie minimum 500 etykiet w terminie do 31 marca 2017 roku. Dla najlepszych nagroda gwarantowana - pakiet bonów towarowych do sieci sklepów Żabka o wartości 200 PLN.
ZAKOŃCZONE
wiosenna promocja  Wykonawcow! Przywitaj z nami pierwsze dni wiosny.

Skorzystaj ze specjalnej oferty nagród sezonowych, która znalazła się w mistrzowskim katalog nagród. Zapraszamy!
ZAKOŃCZONE
podwójne punktowanie 200x200 Kwiecień miesiącem podwójnego punktowania

Wykonawco! Skorzystaj z super okazji. Przez cały kwiecień za etykiety z Super-Maty Plus i Super-Maty przyznajemy podwójne punkty. Już dziś zapakuj etykiety z Super Maty Plus lub Super-Maty, wyślij je na adres Organizatora Programu i zgarnij podwójne punkty!
 ZAKOŃCZONE
200 x 200 konkurs Ogłaszamy konkurs dla wykonawców

„Zostań Twarzą Mistrzów Izolacji ISOVER” to konkurs fotograficzny skierowany do wykonawców, którzy na co dzień pracują z produktami marki ISOVER. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w programie oraz przesłać własne zdjęcia wraz z widoczną na fotografii twarzą oraz produktem z oferty marki ISOVER. Do 31 marca 2017r. czekamy na autorów najciekawszych zdjęć.
ZAKOŃCZONE
200 x 200 FERIE Ferie zimowe czas zacząć!

Wykonawco! Tylko w okresie ferii zimowych możesz skorzystać ze specjalnej oferty na bony hoteleowe SPA - SMART VIP! W katalogu nagród znajdziesz do zamówienia bony o wartości 300 PLN, 600 PLN i 1000 PLN...

ZAKOŃCZONE
200 x 200 auto terenowe Niespodzianka od ISOVER

Rozdajemy możliwość bezpłatnego uczestniczenia osoby towarzyszącej w wydarzeniu motoryzacyjnym, które jest nagrodą gwarantowaną w 5 edycji programu Mistrzowie Izolacji...
ZAKOŃCZONE
200 x 200 marzenie mateusza Spełniliśmy marzenie Mateusza o spotkaniu
ze Św. Mikołajem


Święty Mikołaj… Najbardziej magiczna postać każdego dzieciństwa. Zjawia się zawsze skądś i gdzieś znika. Kojarzony z jakąś mityczną krainą- daleką, mroźną, tajemniczą. Tak bywało dawniej. Współczesne dziecko wie, że Święty Mikołaj mieszka w Rovaniemi w Finlandii, tam znajduje się jego Santa Claus Office...
SZCZEGÓŁY
 IMG  Pierwsze licencje ISOVER przyznane

25 listopada w Gliwicach podczas Gali Mistrzów Izolacji Janusz Łyczko, menadżer Rozwoju Rynku oraz Sławomir Kocur, kierownik ds. szkoleń i certyfikacji wręczyli właścicielom firm wykonawczych pierwsze licencje ISOVER.
SZCZEGÓŁY
 naglowek Odliczamy czas do Świat!
Weź udział w grudniowej akcji specjalnej.

Odeślij do 31 grudnia 2016 co najmniej 35 etykiet z produktów premiowanych, a otrzymasz zestaw herbat lub modny zegarek.
ZAKOŃCZONE
 gala Gala jubileuszowa Mistrzów Izolacji

25 listopada w Gliwicach odbyła się Gala Mistrzów Izolacji, podczas której spotkały się największe firmy wykonawcze marki ISOVER. W trakcie uroczystości wspólnie z Benedyktem Kordułą, dyrektorem marketingu ISOVER i Ryszardem Jelonkiem, dyrektorem sprzedaży ISOVER, podsumowano najważniejsze wydarzenia związane z programem.
SZCZEGÓŁY
nowa200  Wykonawco!
Kolejna edycja Mistrzów Izolacji WYSTARTOWAŁA!

Zarejestruj się na stronie w zakładce Rejestracja lub zaloguj (jeśli byłeś uczestnikiem poprzedniej Promocji użyj swoich danych do logowania z poprzedniej edycji Mistrzów). Od 1 października 2016 r. do 30 września 2017 r. zbieraj etykiety z premiowanych produktów.

ZAKOŃCZONE
 premiowane200 Produkty Premiowane – nowa lista już dostępna.

Zapoznaj się z nową listą Produktów Premiowanych w programie Mistrzowie Izolacji. Etykiety z wymienionych na liście produktów premiujemy według zasady:
 

1 etykieta = 1 punkt
ZAKOŃCZONE
 renower Renover – izolacja nakrokwiowa dachu skośnego. 

Termorenowacja poddasza bez ingerencji we wnętrze budynku lub izolacja nakrokwiowa dachu nowego budynku. Belki Renover w jeszcze bardziej dogodny sposób pozwalają przeprowadzić prace.
SZCZEGÓŁY
 centrum Centrum Szkoleniowe ISOVER w Gliwicach zaprasza. 

Firmy zainteresowane szkoleniami mogą zgłaszać chęć udziału u Dystrybutorów oraz Doradców Technicznych ISOVER. Zainteresowane osoby oraz firmy zapraszamy także do zgłoszeń bezpośrednio poprzez na stronę Mistrzów Izolacji. Nowe terminy szkoleń już dostepne!
SZCZEGÓŁY