Szlakiem Mistrzów Izolacji

Tej jesieni rusza specjalny cykl filmowy na kanale YouTube ISOVERPL pt. Szlakiem Mistrzów Izolacji. W ramach całej serii bohaterowie opowiedzą m.in. o drodze do profesjonalizmu, współpracy z inwestorami, prowadzeniu firmy rodzinnej, sukcesach i porażkach, a także o swoich pasjach. Seria 14 reportaży to krótkie wywiady z właścicielami budowlanych firm wykonawczych z różnych regionów Polski m.in. o ich poglądach na rozwój zawodu budowlańca czy kondycję branży. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się już 26 listopada.

Światła! Kamera! Akcja!

Dlaczego wybrali ten fach? Czy praca wykonawcy zmieniła się na przestrzeni lat? Jak układają współpracę z inwestorami? Jakie inwestycje najlepiej wspominają? Na te i inne pytania odpowiedzi udzielają profesjonalni wykonawcy, którzy na zaproszenie ISOVER wzięli udział w nagraniach. Na drugim planie występują place budowy i ekipy budowlane z całej Polski. Całość cyklu filmów na YouTube ma lekki i swobodny charakter – bez sztywnych scenariusz, dubli i wystudiowanych kwestii. Ten cykl przedstawia aktualny obraz zawodu i branży, ale przede wszystkim ludzi, którzy je naprawdę tworzą. Gratka, szczególnie dla osób, które rozważają wybór szkoły budowlanej lub rozkręcają właśnie swoją firmę.  

- Zawód budowlańca jest dziś już lata świetlne od stereotypów z filmów Stanisława Barei. Dobrzy fachowcy są bardzo pożądani, a ich portfele zamówień są wypełnione na wiele miesięcy, pomimo cyklicznych kryzysów. Naszą ideą było stworzenie cyklu, który w lekkiej formie przedstawi ciekawych ludzi, pełnych pasji do wykonywanego zawodu. Takich, którzy po haśle „światła, kamera, akcja” nie tracą swojej autentyczności – mówi Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER. – Nasza scena należy do Mistrzów Izolacji, którzy mają rzadką szansę, aby na chwilę zatrzymać się i dać się poznać potencjalnym inwestorom z innej perspektywy.

Celem serii „Szlakiem Mistrzów Izolacji” jest promocja firm wykonawczych z różnych regionów Polski, a także samego zawodu budowlańca, jak również pokazanie przez pryzmat prawdziwych fachowców niuansów budowlanych, potrzeb i zmian w branży oraz pasji i szacunku do pracy. Cykl będzie emitowany aż do czerwca na kanale YouTube ISOVERPL, w co drugi czwartek, począwszy od 26 listopada 2020 roku.

Zobacz pierwszy odcinek „JA I MÓJ FACH”, z którego dowiesz się, dlaczego nasi bohaterowie wybrali taki zawód. Podążaj Szlakiem Mistrzów Izolacji! W filmie wystąpili:


➡️ Wojciech Bielecki – HardBud Wojciech Bielecki
➡️ Błażej Nosal – Marcel-Gips
➡️ Piotr Rybka – FRB Pio-Bud Piotr Rybka
➡️ Ireneusz i Dawid Sabat - URB-Sabat Ireneusz Dawid Sabat
➡️ Piotr Ślusarczyk – FRB ŚLUSARCZYK
➡️ Justyna Zając – FRB Zając


Biuro Obsługi

Adres do wysyłki etykiet:
MPL Verbum SA
61-626 Poznań, Szelągowska 45A
Infolinia: 61 8250 785
(Pn-Pt w godz. 9:00-17:00)