CHCESZ BYĆ W NASZEJ GALERII MISTRZÓW?
REALIZACJENależysz do grona NAJLEPSZYCH wykonawców w branży. Pracujesz na NAJLEPSZYCH produktach marki ISOVER. Zatrzymaj się na chwilę i przejrzyj portfolio swoich realizacji z ostatnich lat. Pokaż nam efekty swojej fachowej pracy. Wybierz te projekty, którymi chciałbyś się pochwalić i zaprezentować w naszej galerii.

Być może to właśnie Twoje fachowe realizacje będziemy pokazywać na szkoleniach i spotkaniach branżowych, w kampaniach reklamowych dla inwestorów czy publikacjach w mediach branżowych. Jeśli jeszcze się wahasz to skorzystaj z naszych podpowiedzi.

Zapoznaj się również z zasadami przesyłania i wykorzystania zdjęć. Szczegóły znajdziesz >>TUTAJ<<

linia1
kolarz2
cyfra 1 WYKONUJESZ IZOLACJĘ poddasza, ściany działowej lub innej przegrody budowlanej z wykorzystaniem produktów ISOVER.
cyfra 2 ZRÓB ZDJĘCIE na budowie lub WYBIERZ wykonane na SWOICH wcześniejszych realizacjach. Pamiętaj! Chcemy zobaczyć fachowe wykonawstwo i efekty Twojej pracy w trakcie lub już gotowej izolacji. Ciebie na zdjęciu też chętnie zobaczymy!
cyfra 3 PRZEŚLIJ zdjęcie* mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W tytule wpisz: Galeria Mistrzów Izolacji
Pamiętaj! Dołącz do zgłoszenia wypełniony opis z dodatkowymi informacjami oraz zgodę na wykorzystanie Twojego wizerunku 
>> OPIS ZGŁOSZENIA <<  >>ZGODA<<
*Możesz przesłać maksymalnie 10 zdjęć.
cyfra 4 POCHAWAL się znajomym oraz inwestorom swoją galerią w Mistrzach Izolacji. linia1

Biuro Obsługi

Adres do wysyłki etykiet:
MPL Verbum SA
61-626 Poznań, Szelągowska 45A
Infolinia: 61 8250 785
(Pn-Pt w godz. 9:00-17:00)