+48 61 8250 785 info@mistrzowieizolacji.pl

Sprawdź Bądź zawsze na bieżąco. Śledź interesujące Cię tematy, aktualności i ważne informacje dotyczące Programu.200x200 nowa edycja Stań na starcie w wyścigu po nagrody!

Program Mistrzowie Izolacji skupia Wykonawców, którzy ramię w ramię z ISOVER za nieodłączny element swojej pracy uznają profesjonalizm, wysoką jakość oraz absolutną pewność i zaufanie do produktów na jakich pracują

Program dla firm wykonawczych
Czas trwania od 1.10.2019 do 30.09.2020.
SZCZEGÓŁY
 200x200 produkty Produkty Premiowane – nowa lista już dostępna.

Zapoznaj się z nową listą Produktów Premiowanych w programie Mistrzowie Izolacji. Etykiety z wymienionych na liście produktów premiujemy według zasady:
 

1 etykieta = 1 punkt
SZCZEGÓŁY
b75 Nowy katalog nagród już dostępny

W każdym momencie trwania Programu możesz wymieniać swoje punktyna nagrody. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem nagród na www.mistrzowieizolacji.pl. Pełna punktacja dostępna po zalogowaniu.
SZCZEGÓŁY
200x200 nowa edycja Wyjazd finałowy

Poczuj z nami moc samochodów marki Porsche na torze w Lipsku. Zasady są proste: do 30 września 2020 roku zbierz minimum 2000 punktów i zdobądź zaproszenie na wyjazd motoryzacyjnydo fabryki Porsche z ISOVER.
SZCZEGÓŁY WKRÓTCE
 centrum Centrum Szkoleniowe ISOVER w Gliwicach zaprasza. 

Firmy zainteresowane szkoleniami mogą zgłaszać chęć udziału u Dystrybutorów oraz Doradców Technicznych ISOVER. Zainteresowane osoby oraz firmy zapraszamy także do zgłoszeń bezpośrednio poprzez na stronę Mistrzów Izolacji. Nowe terminy szkoleń już dostepne!
SZCZEGÓŁY