Wyszukiwarka Wykonawcy
mi6

Daj się wyszukać

Wykonawco zapisz się do naszej wyszukiwarki. Dzięki niej Inwestor będzie mógł szybko i łatwo znaleźć Twoją firmę i skontaktować się z Tobą. Jeśli jesteś aktywnym uczestnikiem Programu wystrczy tylko kilka kroków aby stać się widocznym dla Inwestora.

mi6

Pamiętaj aby wyrazić zgodę

Bardzo kluczowa kwestia to wyrażenie przez Ciebie zgody na to aby Twoje dane firmowe znalazły się w wyszukiwarce. Jeśli jeszcze tgeo nie zrobiłeś to wejdź w  Moje Konto i zakładkę Moje Zgody. Tam wystarczy, że wyrazić następującą zgodę:
"Zgadzam się na udostępnienie moich danych (nazwa i adres firmy, adres e-mail oraz nr telefonu) przekazanych w związku z rejestracją i udziałem w programie Mistrzowie Izolacji w sekcji "Wyszukaj Wykonawcę" na stronie internetowej ww. programu."

mi6

Uzupełnij swój profil

Wyraziłeś już zgodę. Teraz pamiętaj aby uzupełnić swój profi. Ponownie wejdź w Moje Konto a następnie w zakładkę Profil Firmowy. Tutaj możesz umieścić dane które będą dostępne w wyszukiwarce. Poza danymi teleadresowaymi możesz podać adres www Twoje strony firmowej, podłączyć sowje social media (FB, YT, IG), wgrać logo swojej firmy lub połączyć konto z galerią swoich realizacji.

mi6

Jesteś widoczny dla Inwestora!

Gratulujemy! Twój profil jest już widoczny dla Inwestora. Może on znaleźć Ciebie w naszej wyszukiwarce. Twoja wizytówka wyświetli się na mapie ze wszytskimi danymi, które uzupełniłeś. Pamiętaj, w każdej chwili możesz edytować swój profil firmowy i dbać o to żeby wizytówka była zawsze aktualna.

Biuro Obsługi

Adres do wysyłki etykiet:
MPL Verbum SA
61-626 Poznań, Szelągowska 45A
Infolinia: 61 8250 785
(Pn-Pt w godz. 9:00-17:00)