Dlaczego Isover?

ISOVER, światowy lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej i skalnej, oferujący wysokiej jakości materiały i rozwiązania izolacyjne dla szeroko rozumianego budownictwa – mieszkalnego (m.in. do izolacji dachów, ścian zewnętrznych oraz konstrukcji szkieletowych), użyteczności publicznej, rolniczego, halowego, jak również przemysłu i energetyki.

W gliwickiej fabryce produkowany jest m.in. Multimax 30 o najniższym współczynniku przewodzenia ciepła (ʎ = 0,030 W/mK) wśród wełen mineralnych na świecie. Natomiast Aku-Płyta ISOVER już w grubości od 75 mm wzwyż osiąga najwyższy możliwy współczynnik pochłaniania dźwięku αw = 1, co oznacza, że w 100% pochłania falę dźwiękową.

ISOVER to synonim najwyższej jakości, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak m.in. Teraz Polska, Konsumencki Lider Jakości, TopBuilder.

terazPolska LaurJakości TopBuilder

Wyróżnikami firmy są również innowacyjność, kultura bezpieczeństwa, dbałość o środowisko i ogromne doświadczenie. ISOVER działa zgodnie z wprowadzonym Zintegrowanym Systemem Zarządzania ISO. Cały czas nie ustajeme w wysiłkach na rzecz jeszcze większej satysfakcji wszytskich swoich Klientów.

ISOVER to...

JAKOŚĆ:

Technologia Thermistar® to efektywna izolacja termiczna i akustyczna przegród budowlanych we wszystkich aplikacjach.

bezpieczeństwo:

Zarówno szklana jak i skalna wełna mineralna są produktami niepalnymi i zapewniają odporność ogniową dzięki najwyższej klasie reakcji na ogień.

zdrowie:

Wełna ISOVER jest odporna na szkodliwe grzyby i pleśń, bezpieczna dla zdrowia podczas montażu i użytkowania, co potwierdza Atest Higieniczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz certyfikat EUCEB.

TRWAŁOŚĆ:

Według niezależnych badań europejskiego stowarzyszenia EURIMA, wełna mineralna zachowuje swoje właściwości nawet 55 lat od montażu i nie osiada w przegrodzie!

OSZCZĘDNOŚĆ:

Wełna ISOVER pozwala znacznie zmniejszyć koszty ogrzewania (i klimatyzacji) o każdej porze roku, przez wiele lat użytkowania. 7-krotna kompresja produktu znacząco redukuje koszty transportu i magazynowania.

EKOLOGIA:

Izolacja z wełny mineralnej znacznie redukuje emisje szkodliwych substancji, gazów i pyłów przyczyniając się do eliminacji smogu. 70% surowców zużywanych do produkcji wełny szklanej ISOVER to stłuczka szklana pochodząca z recyclingu.

ŁATWY MONTAŻ:

Produkty ISOVER są wyjątkowo sprężyste, a te o współczynniku lambda 0,036 W/mK i niższym są samonośne i nie trzeba ich sznurkować.

DOŚWIADCZENIE:

ISOVER jest obecny na światowych rynkach od ponad 80 lat. W Polsce blisko 30 lat wyznacza coraz wyższe standardy technologiczne na rynku izolacji.

Zachęcamy do pobrania w postaci pdf albumu prezentującego ciekawe realizacje, w których użyto materiałów izolacyjnych ISOVER. Pokazujemy w nim budynki bardzo różnego typu, służące rozmaitym celom, a łączy je najwyższa dbałość o detal i o parametry w zakresie termoizolacji, akustyki, bezpieczeństwa pożarowego, zarządzania wilgocią oraz wszelkie aspekty związane z komfortem i trwałością.

POBIERZ ALBUM OBIEKTÓW REFERENCYJNYCH ISOVER

Album

Biuro Obsługi

Adres do wysyłki etykiet:
MPL Verbum SA
61-626 Poznań, Szelągowska 45A
Infolinia: 61 8250 785
(Pn-Pt w godz. 9:00-17:00)