Info
naglowek na www ISOVER Konkurs Rozstrzygniety
W dniach 14.04 – 29.05 br. odbył się konkurs fotograficzny pod hasłem „Mistrzowie Izolacji w Akcji!”. Wykonawcy biorący udział w konkursie przysłali ponad 170 zdjęć swoich realizacji na których eksponowali nie tylko fachowość wykonania montażu, ale często też detale, które jak wiemy w izolacji mają ogromne znaczenie.

fot 20Konkurs miał na celu popularyzowanie programu Mistrzowie Izolacji ISOVER, wsparcie promocyjne wykonawców pracujących z marką ISOVER oraz budowanie bazy zdjęć referencyjnych obrazujących fachowe wykonawstwo z wykorzystaniem materiałów izolacyjnych ISOVER. Na jego laureatów czekały 3 nagrody główne, 2 nagrody II-go stopnia i 20 nagród dodatkowych. Wybór zwycięzców nie należał do łatwych!

Otrzymane zdjęcia prezentowały izolację poddaszy, ścian działowych i stropów z produktami ISOVER od Uni-Maty po całe systemy paroizolacyjne VARIO® z wykorzystaniem Super-Maty Plus. Podziwialiśmy izolację coraz rzadziej spotykanych w budownictwie bawolich oczu czy rozwijający się obecnie segment termoizolacji poddasza starego domu.

Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli ISOVER oceniała wszystkie nadesłane prace konkursowe. Zgodnie z regulaminem pod uwagę brane były fotografie przedstawiające prace termoizolacyjne (w trakcie lub po zakończeniu) z wykorzystaniem produktów ISOVER. Jury konkursowe zwracało uwagę na poprawne wykonawstwo, montaż produktów zgodnie ze sztuką i z zachowaniem przepisów BHP oraz potencjał marketingowy otrzymanych prac. Liczył się również kunszt fotograficzny – estetyka zdjęć, kompozycja i odpowiednie kadrowanie, choć w zdecydowanie mniejszym stopniu, gdyż na profesjonalne fotografii nie czekaliśmy.

Zwycięzcami nagród głównych, którymi były karty przedpłacone o wartości 2000 PLN, 1500 PLN i 1000 PLN zostali: Piotr Ślusarczyk, FRB  SLUSARCZYK - 1 miejsce, Ireneusz Sabat, URB Sabat  – 2 miejsce, Stanisław Szkotnicki, Gips-Bud  Stanisław Szkotnicki – 3 miejsce. Nagrody rzeczowe II stopnia - akumulatorowy przelewowy ekspres do kawy MAKITA oraz radio budowlane MAKITA wygrali Łukasz Czerwiński z CzerBud oraz Damian Wicher z firmy 5 gwiazdek wykończenia wnętrz. Pozostali uczestnicy również otrzymali upominki – koszulki Mistrzów Izolacji oraz noże do wełny.

O wysokim poziomie konkursu świadczą słowa, które opisywały zwycięskie prace w trakcie żywiołowej dyskusji Komisji: wykonanie „od szpilki”, estetyka realizacji, dynamika zdjęcia, przemyślane przygotowanie do fotografii, wyróżniające wykonanie, niesztampowa realizacja i wysoki poziom trudności pracy izolacyjnej, świetna ekspozycja produktu, wieloaplikacyjność realizacji, naturalność i wiarygodność, przestrzeń i głębia „gazetowego” ujęcia.

Choć głównych laureatów jest 5, to zwycięzców dużo więcej! Wybrane zdjęcia spośród wszystkich nadesłanych będą wykorzystywane w promocji marki ISOVER oraz jej autorów i ich firm. Będziemy je pokazywać na szkoleniach i spotkaniach branżowych, w kampaniach reklamowych dla inwestorów, publikacjach w mediach branżowych, ale również w merytoryczno-edukacyjnych postach na FB, jak i tych lżejszych, z przymrużeniem oka, bo takie prace też otrzymaliśmy.

Konkurs po raz kolejny udowodnił, że Mistrz Izolacji ISOVER to nie tylko fachowiec i profesjonalista, ale również pasjonat swojej pracy z poczuciem humoru.

Zapraszamy do oglądania zdjęć finałowych!

fot_9
fot_8
fot_7
fot_6
fot_5
fot_4
fot_3
fot_24
fot_23
fot_22
fot_21
fot_20
fot_2
fot_19
fot_18
fot_17
fot_16
fot_15
fot_14
fot_13
fot_12
fot_11
fot_10
fot_1


naglowek na www ISOVER 2


Zapraszamy do udziału w najnowszym konkursie „Mistrzowie Izolacji w akcjiNależysz do grona NAJLEPSZYCH wykonawców w branży. Pracujesz na NAJLEPSZYCH produktach marki ISOVER. 
Zatrzymaj się na chwilę i przejrzyj portfolio swoich realizacji z ostatnich trzech lat. Wybierz te projekty, którymi chciałbyś się pochwalić i zaprezentować w konkursie. Pokaż nam efekty swojej fachowej pracy i zdobądź atrakcyjne nagrody oraz uznanie kolegów z branży.

Konkurs „Mistrzowie Izolacji w akcji” ma na celu popularyzowanie programu „Mistrzowie Izolacji” ISOVER, wsparcie promocyjne wykonawców pracujących na marce ISOVER oraz budowanie bazy zdjęć referencyjnych obrazujących fachowe wykonawstwo z wykorzystaniem materiałów izolacyjnych ISOVER.

Wykorzystaj ten czas na udział w konkursie! Wspólnie z nami bądź dumny ze swojej pracy! Twoje fachowe realizacje chcemy pokazywać na szkoleniach i spotkaniach branżowych, w kampaniach reklamowych dla inwestorów czy publikacjach w mediach branżowych. Jeśli jeszcze się wahasz to skorzystaj z naszych podpowiedzi. Zapoznaj się również z regulaminem konkursu, który znajdziesz >> TUTAJ <<

linia1

kolarz2
cyfra 1 WYKONUJESZ IZOLACJĘ poddasza, ściany działowej lub innej przegrody budowlanej z wykorzystaniem produktów ISOVER.
cyfra 2 ZRÓB ZDJĘCIE na budowie lub WYBIERZ wykonane na SWOICH wcześniejszych realizacjach. Pamiętaj! Chcemy zobaczyć fachowe wykonawstwo i efekty Twojej pracy w trakcie lub już gotowej izolacji. Ciebie na zdjęciu też chętnie zobaczymy!
cyfra 3 PRZEŚLIJ zdjęcie* mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
W tytule wpisz: Konkurs Mistrzów Izolacji
Pamiętaj! Dołącz do zgłoszenia wypełniony opis z dodatkowymi informacjami >> OPIS ZGŁOSZENIA <<
*Możesz przesłać maksymalnie 10 zdjęć.
cyfra 4 WYGRAJ atrakcyjne nagrody!

linia1


Sprawdź listę nagród do wygrania w konkursie!


 nagrody glowene I miejsce – karta przedpłacona* o wartości 2000 PLN

II miejsce – karta przedpłacona* o wartości 1500 PLN

III miejsce – karta przedpłacona* o wartości 1000 PLN
*Karta płatnicza VISA Karta umożliwia dokonywanie transakcji bezgotówkowych na terenie
Polski w punktach usługowo-handlowych, transakcji gotówkowych oraz transakcji internetowych.
 nagrody Nagrody II go stopnia Akumulatorowy przelewowy ekspres do kawy MAKITA

lub

Radio budowlane MAKITA
 nagrody dodatkowe Koszulka Mistrzów Izolacji


linia1

Zainspiruj się naszą galerią realizacji


_MG_6243
_MG_6286
_MG_6318
_MG_6365
full_res-5551
full_res-5638
full_res-5645
full_res-5654
IMG_9852
IMG_9908m
IMG_9921m
IMG_9929m
IMG_9937m
IMG_9966
IMG_9978
IMG_9993m
IMG_9997m
montaz_welny_dach_skosny_2warstwy
montaz_welny_fasada_wykonawca
20190301_130450
20190301_132023
20190301_130437

top loteriaZostań Mistrzem Izolacji
Dołącz do programu dla najlepszych Wykonawców w branży i spełnij swoje marzenia. Pracuj na najlepszych produktach izolacyjnych marki ISOVER i wycinaj z nich etykiety. Przesyłając je do organizatora zdobywasz punkty, które później wymienisz na atrakcyjne nagrody z naszego Katalogu.

To nie wszystko!
W tej edycji każdy Wykonawca ma szansę wygrać samochód dostawczy Mercedesa VITO!


Już 15 listopada 2019 roku w Gliwicach w siedzibie firmy ISOVER wśród wszystkich Uczestników 7 edycji programu Mistrzowie Izolacji, którzy prześlą do nas minimum 500 etykiet wylosujemy nagrodę główną Mercedesa VITO! Oprócz niego do wygrania będzie jeszcze wiele atrakcyjnych nagród m.in. sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD, bony podróżne oraz profesjonalne narzędzia do pracy!

Zapamiętaj!
Każde 500 etykiet to jeden los. Więcej losów to większa szansa na wygraną.

Zapoznaj się z pełną listę nagród oraz regulamin.

LISTA NAGRÓD   REGULAMIN   PEŁNOMOCNICTWO
   WYKAZ DOKUMENTÓW   


infografika 18NAGRODA GŁÓWNA

Z okazji 25-lecia ISOVER nagroda o wartości 2500 brutto dla każdego kto zdobędzie 2000 punktów: wyjazd na rafting
z ISOVER lub nagroda rzeczowa do wyboru. Punkty te nie są blokowane i Uczestnik może równocześnie wykorzystać je na nagrody z Katalogu Nagród.


b69


Biuro Obsługi

Adres do wysyłki etykiet:
MPL Verbum SA
61-626 Poznań, Szelągowska 45A
Infolinia: 61 8250 785
(Pn-Pt w godz. 9:00-17:00)