Konkurs fotograficzny Mistrzowie Izolacji w Akcji rozstrzygnięty!
naglowek na www ISOVER Konkurs Rozstrzygniety
W dniach 14.04 – 29.05 br. odbył się konkurs fotograficzny pod hasłem „Mistrzowie Izolacji w Akcji!”. Wykonawcy biorący udział w konkursie przysłali ponad 170 zdjęć swoich realizacji na których eksponowali nie tylko fachowość wykonania montażu, ale często też detale, które jak wiemy w izolacji mają ogromne znaczenie.

fot 20Konkurs miał na celu popularyzowanie programu Mistrzowie Izolacji ISOVER, wsparcie promocyjne wykonawców pracujących z marką ISOVER oraz budowanie bazy zdjęć referencyjnych obrazujących fachowe wykonawstwo z wykorzystaniem materiałów izolacyjnych ISOVER. Na jego laureatów czekały 3 nagrody główne, 2 nagrody II-go stopnia i 20 nagród dodatkowych. Wybór zwycięzców nie należał do łatwych!

Otrzymane zdjęcia prezentowały izolację poddaszy, ścian działowych i stropów z produktami ISOVER od Uni-Maty po całe systemy paroizolacyjne VARIO® z wykorzystaniem Super-Maty Plus. Podziwialiśmy izolację coraz rzadziej spotykanych w budownictwie bawolich oczu czy rozwijający się obecnie segment termoizolacji poddasza starego domu.

Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli ISOVER oceniała wszystkie nadesłane prace konkursowe. Zgodnie z regulaminem pod uwagę brane były fotografie przedstawiające prace termoizolacyjne (w trakcie lub po zakończeniu) z wykorzystaniem produktów ISOVER. Jury konkursowe zwracało uwagę na poprawne wykonawstwo, montaż produktów zgodnie ze sztuką i z zachowaniem przepisów BHP oraz potencjał marketingowy otrzymanych prac. Liczył się również kunszt fotograficzny – estetyka zdjęć, kompozycja i odpowiednie kadrowanie, choć w zdecydowanie mniejszym stopniu, gdyż na profesjonalne fotografii nie czekaliśmy.

Zwycięzcami nagród głównych, którymi były karty przedpłacone o wartości 2000 PLN, 1500 PLN i 1000 PLN zostali: Piotr Ślusarczyk, FRB  SLUSARCZYK - 1 miejsce, Ireneusz Sabat, URB Sabat  – 2 miejsce, Stanisław Szkotnicki, Gips-Bud  Stanisław Szkotnicki – 3 miejsce. Nagrody rzeczowe II stopnia - akumulatorowy przelewowy ekspres do kawy MAKITA oraz radio budowlane MAKITA wygrali Łukasz Czerwiński z CzerBud oraz Damian Wicher z firmy 5 gwiazdek wykończenia wnętrz. Pozostali uczestnicy również otrzymali upominki – koszulki Mistrzów Izolacji oraz noże do wełny.

O wysokim poziomie konkursu świadczą słowa, które opisywały zwycięskie prace w trakcie żywiołowej dyskusji Komisji: wykonanie „od szpilki”, estetyka realizacji, dynamika zdjęcia, przemyślane przygotowanie do fotografii, wyróżniające wykonanie, niesztampowa realizacja i wysoki poziom trudności pracy izolacyjnej, świetna ekspozycja produktu, wieloaplikacyjność realizacji, naturalność i wiarygodność, przestrzeń i głębia „gazetowego” ujęcia.

Choć głównych laureatów jest 5, to zwycięzców dużo więcej! Wybrane zdjęcia spośród wszystkich nadesłanych będą wykorzystywane w promocji marki ISOVER oraz jej autorów i ich firm. Będziemy je pokazywać na szkoleniach i spotkaniach branżowych, w kampaniach reklamowych dla inwestorów, publikacjach w mediach branżowych, ale również w merytoryczno-edukacyjnych postach na FB, jak i tych lżejszych, z przymrużeniem oka, bo takie prace też otrzymaliśmy.

Konkurs po raz kolejny udowodnił, że Mistrz Izolacji ISOVER to nie tylko fachowiec i profesjonalista, ale również pasjonat swojej pracy z poczuciem humoru.

Zapraszamy do oglądania zdjęć finałowych!

fot_9
fot_8
fot_7
fot_6
fot_5
fot_4
fot_3
fot_24
fot_23
fot_22
fot_21
fot_20
fot_2
fot_19
fot_18
fot_17
fot_16
fot_15
fot_14
fot_13
fot_12
fot_11
fot_10
fot_1


Biuro Obsługi

Adres do wysyłki etykiet:
MPL Verbum SA
61-626 Poznań, Szelągowska 45A
Infolinia: 61 8250 785
(Pn-Pt w godz. 9:00-17:00)

icon1      icon2      icon3