+48 61 8250 785 info@mistrzowieizolacji.pl
RUSZAMY Z 7 ODSŁONĄ MISTRZÓW IZOLACJI ISOVER

Dołącz do programu który skupia najlepszych Wykonwców w branży, łączących perfekcję z pasją. Skorzystaj z zupełnie nowych możliwości, jakie dają Mistrzowie Izolacji. Jesteśmy pewni, że to miejsce właśnie dla Ciebie. Zapraszamy!

infografika 19
JAK DOŁĄCZYĆ DO PROGRAM?

Wejdź na www.mistrzowieizolacji.pl. Wypełnij formularz rejestracyjny. Już po chwili będziesz mógł korzystać ze swojego konta na platformie internetowej Programu. Jeśli brałeś udział w poprzedniej edycji Mistrzów Izolacji to Twoje dane do logowania pozostają bez zmian. Dostęp do swojego konta w Programie możesz rówież uzyskać za pomocą bezpłatnej aplikacji ISOVER PL, którą możesz pobrać TUTAJ.

JAK ZDOBYWAĆ PUNKTY?

Od 1.10.2018 do 30.09.2019 zbieraj etykiety z produktów premiowanych ISOVER. Zasada naliczania punktów jest prosta: 1 etykieta = 1 punkt
Do produktów premiowanych zaliczają się następujące produkty ISOVER wyprodukowane od 1 stycznia 2017 roku: Super-Mata Plus, Super-Mata, Profit-Mata, Uni-Mata Plus, Uni-Mata, Vario, gdzie każdy posiada Naklejkę Promocyjną.

infografika 20
GDZIE WYSYŁAC ETYKIETY?

Zebrane tykiety z produktów premiowanych ISOVER prosimy wysyłać na adres Biura Obsługi Programu: MPL VERBUM SA, ul. Szelągowska 45a, 61-626 Poznań z dopiskiem MISTRZOWIE IZOLACJI. Przesłane etykiety zostaną przeliczone i dodane na Twoje konto w ciągu kilku dni. Pamiętaj, aby zawsze podpisać swoją przesyłkę!

CO DAJĄ ZGROMADZONE PUNKTY?

W każdym momencie trwania Programu możesz wymienić swoje punkty na nagrody. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem nagród. Zajdziesz w nim ponad 100 nagród w 6 kategoriach: elektronika, sprzęt agd, sport, podróż, premium i praca.

infografika 21