+48 61 8250 785 info@mistrzowieizolacji.pl
isover logo2013 

ISOVER to renomowana marka najwyższej jakości materiałów izolacyjnych – lider wśród producentów wełny mineralnej.Oferuje szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów do izolacji w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych stosowanych w przemyśle portfolio produktów w Polsce posiada izolacje z wełny mineralnej zarówno z włókien szklanych, jak i skalnych. Przykładem świadczącym o najwyższej jakości produktów renomowanej marki ISOVER jest płyta o najniższym wśród produktów z wełny szklanej współczynniku przewodzenia ciepła na świecie: lambda – λ = 0,030 W/(mK) – ISOVER Multimax 30.

Rozwiązania ISOVER służą do ocieplania dachów skośnych, dachów płaskich, stropodachów, ścian zewnętrznych, ścian działowych, fundamentów i posadzek, a także do izolowania instalacji przemysłowych, kanałów wentylacyjnych i urządzeń technicznych oraz kominków. Materiały izolacyjne ISOVER wykorzystano w wielu prestiżowych obiektach architektonicznych w całej Polsce. Do ich grona należą m.in. Stadion Narodowy w Warszawie, Muzeum Narodowe w Krakowie, Zamek Ujazdowski w Warszawie, Kancelaria Premiera, wieżowiec Warsaw Trade Tower w Warszawie, Rondo Sztuki w Katowicach, Port Marynarki Wojennej w Gdyni, Rafineria Gdańska, obiekty Międzynarodowych Targów Poznańskich, Biblioteka Śląska w Katowicach, Dworzec Główny i Ośrodek Sztuki Japońskiej w Krakowie, Teatr Polski we Wrocławiu i wiele innych.

Stosowanie produktów izolacyjnych ISOVER znacząco ogranicza emisję gazów cieplarnianych do atmosfery. W dbałości o środowisko naturalne firma angażuje się w liczne działania uświadamiające istotę energooszczędności i propagujące ekologiczne zarządzanie domem.  
  zlota toweZŁOTA TOWER - Warszawa

  stadionSTADNION NARODOWY - Warszawa