Mistrzowie Izolacji

Mistrzowie Izolacji to wyjątkowy program dedykowany Wykonawcom, pracującym z marką ISOVER i łączących perfekcję z pasją. Dołącz do najlepszych!

Katalog Nagród

Wymień zdobyte punkty na atrakcyjne nagrody! Masz dostęp do wielu produktów w różnych kategoriach. Wchodzisz, wybierasz, odbierasz!

Produkty Premiowane

Sprawdź, za które produkty ISOVER otrzymasz punkty w Programie!

Zarejestruj się

Dołącz do programu, który skupia najlepszych Wykonawców w branży, łączących perfekcję z pasją. Skorzystaj z zupełnie nowych możliwości, jakie daje Program Mistrzowie Izolacji.

Zasady

Proste rzeczy działają najlepiej, dlatego od lat dbamy o to, aby zasady Programu były niezmiennie jasne i nieskomplikowane.
stropmax

„Nowy” szary Stropmax 31

Przełomowe rozwiązanie w izolacji sufitów pomieszczeń technicznych i garaży Stropmax 31 zyskało nowy korzystniejszy wygląd. Teraz Stropmax 31 o nowym odcieniu koloru welonu wykończeniowego ma doskonalsze właściwości użytkowe.

Przeczytaj
stropmax

Isover Vario® Bond

Specjalistyczna taśma samoklejąca o szerokim wachlarzu zastosowań – stanowi ona jeden z elementów systemu bezpiecznego zarządzania wilgocią w przegrodzie Isover Vario®.

Przeczytaj
fasoterm

Płyty FASOTERM 35

Przeznaczone są do izolacji ścian zewnętrznych w najpopularniejszej metodzie „lekka-mokra”. Nowy produkt w ofercie ISOVER przy zastosowaniu w dostępnych na rynku systemach ETICS zapewnia znakomity współczynnik przewodzenia ciepła: lD= 0,035 W/(m·K)

Przeczytaj

22-01-2021

W atmosferze wzajemnego zrozumienia. Jak…

Najnowszy odcinek Szlakiem Mistrzów Izolacji odpowie nam na bardzo ważne pytania: Jak inwestor mógłby rozmawiać z ekipą budowlano-remontową? W jaki sposób przedstawiciele branży budowlanej powinni komunikować ważne kwestie indywidualnym inwestorom? Na filmie...

Więcej

18-01-2021

Ocieplanie poddasza - o czym warto pamię…

Wprowadzając się do domu – czy to nowego, czy starego – w pierwszej kolejności remontowane są jego niższe piętra, które muszą służyć mieszkańcom już od pierwszego dnia po wprowadzeniu. Zagospodarowanie...

Więcej

08-01-2021

Szlakiem Mistrzów Izolacji: Z rodziną na…

Kolejny odcinek Szlakiem Mistrzów Izolacji odsłania przed nami kulisy pracy wykonywanej wspólnie przez członków rodziny. Znaczna część firm remontowo-budowlanych w Polsce to firmy rodzinne - i to w dosłownym znaczeniu...

Więcej

04-01-2021

Ciepło, cicho i bezpiecznie – atuty skut…

Izolacja domu to długofalowa inwestycja, dlatego warto przemyśleć z kim i czym ją wykonujemy. Najważniejsze, aby dobrze wybrać produkty izolacyjne i umiejętnie je zamontować, tym bardziej że zwykle budujemy jeden...

Więcej

Biuro Obsługi

Adres do wysyłki etykiet:
MPL Verbum SA
61-626 Poznań, Szelągowska 45A
Infolinia: 61 8250 785
(Pn-Pt w godz. 9:00-17:00)

icon1      icon2      icon3