Strefa wykonawcy

Mistrzowie Izolacji

Mistrzowie Izolacji to wyjątkowy program dedykowany Wykonawcom, pracującym z marką ISOVER i łączących perfekcję z pasją. Dołącz do najlepszych!!

Katalog Nagród

Wymień zdobyte punkty na atrakcyjne nagrody! Masz dostęp do wielu produktów w różnych kategoriach. Wchodzisz, wybierasz, odbierasz!

Produkty Premiowane

Sprawdź, za które produkty ISOVER otrzymasz punkty w Programie!

Zarejestruj się

Dołącz do programu, który skupia najlepszych Wykonawców w branży, łączących perfekcję z pasją. Skorzystaj z zupełnie nowych możliwości, jakie daje Program Mistrzowie Izolacji.

Zasady

Proste rzeczy działają najlepiej, dlatego od lat dbamy o to, aby zasady Programu były niezmiennie jasne i nieskomplikowane.
stropmax

„Nowy” szary Stropmax 31

Przełomowe rozwiązanie w izolacji sufitów pomieszczeń technicznych i garaży Stropmax 31 zyskało nowy korzystniejszy wygląd. Teraz Stropmax 31 o nowym odcieniu koloru welonu wykończeniowego ma doskonalsze właściwości użytkowe.

Przeczytaj
stropmax

Isover Vario® Bond

Specjalistyczna taśma samoklejąca o szerokim wachlarzu zastosowań – stanowi ona jeden z elementów systemu bezpiecznego zarządzania wilgocią w przegrodzie Isover Vario®.

Przeczytaj
fasoterm

Płyty FASOTERM 35

Przeznaczone są do izolacji ścian zewnętrznych w najpopularniejszej metodzie „lekka-mokra”. Nowy produkt w ofercie ISOVER przy zastosowaniu w dostępnych na rynku systemach ETICS zapewnia znakomity współczynnik przewodzenia ciepła: lD= 0,035 W/(m·K)

Przeczytaj

17-05-2021

ISOVER przedstawia nowość w ofercie – Po…

Dbając o stały rozwój ISOVER wprowadza do swojej oferty NOWOŚĆ – płyty z wełny mineralnej skalnej POLTERM PLUS. To produkt przeznaczony do wykonywania niepalnej izolacji akustycznej i termicznej fasad wentylowanych, który...

Więcej

04-05-2021

Podwójne punktowanie

Weź udział w promocji i zgarniaj podwójną premię! Właśnie ruszyła JEDYNA i NIEPOWTARZALNA w edycji 9 promocja Podwójnego Premiowania!   Tym razem podwajamy punktowanie aż na 3 produktach: - Profit- Mata  - Super- Mata  - Super- Mata...

Więcej

08-04-2021

Isover i Rigips po raz kolejny najlepsi …

Wiosna rozpoczęła się dla nas wyjątkowo radośnie! Nasze produkty znów zostały wyróżnione i docenione przez ekspertów z branży, a przede wszystkim przez usatysfakcjonowanych konsumentów.Złote godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2021 dla...

Więcej

07-04-2021

Jak zapewnić bezpieczeństwo pożarowe bud…

Zapraszamy na webinarium firmy Saint-Gobain, które dotyczyć będzie sposobów zabezpieczenia konstrukcji drewnianych, projektowania przegrody i doboru przeszkleń.Szkolenie odbędzie się 13 kwietnia 2021 o godz. 11:00Dołącz do wydarzenia --> https://zobacz.rigips.pl/zarejestruj-sie-na-webinariumAby wziąć w...

Więcej

Biuro Obsługi

Adres do wysyłki etykiet:
MPL Verbum SA
61-626 Poznań, Szelągowska 45A
Infolinia: 61 8250 785
(Pn-Pt w godz. 9:00-17:00)

icon1      icon2      icon3