Strefa wykonawcy

Mistrzowie Izolacji

Mistrzowie Izolacji to wyjątkowy program dedykowany Wykonawcom, pracującym z marką ISOVER i łączących perfekcję z pasją. Dołącz do najlepszych!!

Katalog Nagród

Wymień zdobyte punkty na atrakcyjne nagrody! Masz dostęp do wielu produktów w różnych kategoriach. Wchodzisz, wybierasz, odbierasz!

Produkty Premiowane

Sprawdź, za które produkty ISOVER otrzymasz punkty w Programie!

Zarejestruj się

Dołącz do programu, który skupia najlepszych Wykonawców w branży, łączących perfekcję z pasją. Skorzystaj z zupełnie nowych możliwości, jakie daje Program Mistrzowie Izolacji.

Zasady

Proste rzeczy działają najlepiej, dlatego od lat dbamy o to, aby zasady Programu były niezmiennie jasne i nieskomplikowane.
stropmax

„Nowy” szary Stropmax 31

Przełomowe rozwiązanie w izolacji sufitów pomieszczeń technicznych i garaży Stropmax 31 zyskało nowy korzystniejszy wygląd. Teraz Stropmax 31 o nowym odcieniu koloru welonu wykończeniowego ma doskonalsze właściwości użytkowe.

Przeczytaj
stropmax

Isover Vario® Bond

Specjalistyczna taśma samoklejąca o szerokim wachlarzu zastosowań – stanowi ona jeden z elementów systemu bezpiecznego zarządzania wilgocią w przegrodzie Isover Vario®.

Przeczytaj
fasoterm

Płyty FASOTERM 35

Przeznaczone są do izolacji ścian zewnętrznych w najpopularniejszej metodzie „lekka-mokra”. Nowy produkt w ofercie ISOVER przy zastosowaniu w dostępnych na rynku systemach ETICS zapewnia znakomity współczynnik przewodzenia ciepła: lD= 0,035 W/(m·K)

Przeczytaj

15-12-2021

50 najlepszych Mistrzów Izolacji w edycj…

Powiedzmy sobie wprost – czym jest „7 wspaniałych” wobec 50 Mistrzów? Nie od dziś wiadomo, że Wykonawcy zaangażowani w programie Mistrzowie Izolacji na każdym kroku udowadniają swoją wartość. Jednak nawet w...

Więcej

16-11-2021

Nie regulujcie odbiorników, Isover podbi…

Jako Mistrzowie Izolacji dobrze wiecie, że produkty Isover są najwyższej klasy. Nadszedł czas przypomnieć o tym telewidzom, wśród których z pewnością znajdzie się Wasz niejeden przyszły klient. Wszystko za sprawą reklamy...

Więcej

04-11-2021

Poznaj nowości w katalogu nagród!

Sprawdź ile masz punktów i zamów sobie nagrodę! Wszystko dzięki odświeżonemu katalogowi nagród, w którym dodaliśmy między innymi: Ubrania jesienne Ubrania zimowe Plus nowe produkty w każdej z pozostałych 5 kategorii. Już dziś pomyśl...

Więcej

12-10-2021

ETICS weber.therm – system ociepleniowy…

Nie od dziś wiadomo, że produkty Isover i Weber potrafią stworzyć niezwykle zgrany duet. Mamy na to dowody – w najnowszym numerze czasopisma Głos PSB możemy znaleźć artykuł o systemie...

Więcej

Biuro Obsługi

Adres do wysyłki etykiet:
MPL Verbum SA
61-626 Poznań, Szelągowska 45A
Infolinia: 61 8250 785
(Pn-Pt w godz. 9:00-17:00)