Rejestracja nowego użytkownika

Uwaga! Uczestnikiem Programu Mistrzowie Izolacji mogą być tylko przedsiębiorcy w rozumieniu art. 4 ustawy Prawo przedsiębiorców, którzy w ramach swojej działalności gospodarczej wykonują prace budowlane i wykończeniowe związane z termoizolacją i termomodernizacją, kupują na terenie Rzeczypospolitej Polskie bezpośrednio od Dystrybutora lub Poddystrybutora produkty Sponsora objęte promocją i nie mają podpisanej umowy dystrybucyjno-handlowej ze Sponsorem. Podanie niepoprawnych danych będzie skutkowało zablokowaniem w Programie.
Dane firmy
NIP

Numer NIP może zawierać tylko 10 cyfr, bez spacji i znaków specjalnych
pole wymagane
 

Nazwa firmy
pole wymagane
Ulica
pole wymagane
Kod pocztowy
pole wymagane
Miejscowość
pole wymagane
Województwo
pole wymagane
Inny adres
Ulica
Kod pocztowy
Miejscowość
Dane uczestnika
Imię
pole wymagane
Nazwisko
pole wymagane
Adres e-mail
pole wymagane
Telefon
pole wymagane
Hasło
pole wymagane
Hasło - powtórz
pole wymagane


ZGODY NA OTRZYMYWANIE NEWSLETTERA I INFORMACJI HANDLOWYCH
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. do reprezentowanej przeze mnie firmy informacji handlowych i marketingowych związanych z ofertami i promocjami poza Programem Lojalnościowym Mistrzowie Izolacji, następującymi kanałami:


ZGODA NA PRZEKAZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ORGANIZATOROM BADAN POZIOMU SATYSFAKCJI I OPINII KLIENTÓW
Administratorem Danych Osobowych jest Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o., ul. Okrężna 16, 44-100 Gliwice, e-mail: odo.sgcppl@saint-gobain.com. Dane osobowe przetwarzane będą w celu obsługi Programu na podstawie art. 6 ust 1 pkt b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz na podstawie art. 6 ust 1 pkt a po wyrażeniu stosownych zgód. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia (w tym MPL Verbum S.A. w celu obsługi niniejszego programu). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu upływu okresów ustawowych pozwalających lub obligujących do archiwizacji dokumentacji oraz do czasu odwołania zgody – w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu w tym prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego celu.

*Jeśli wyrazisz tę zgodę administrator Twoich danych (Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o., ul. Okrężna 16, 44-100 Gliwice, e-mail: odo.sgcppl@saint-gobain.com) będzie mógł udostępnić podane przez Ciebie dane inwestorom, którzy mogą być zainteresowani nawiązaniem współpracy z Tobą i w tym celu będą się z Tobą kontaktować. Powyższą zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie pisząc na adres info@mistrzowieizolacji.pl lub odo.sgcppl@saint-gobain.com Więcej o regułach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym przysługujących Ci prawach, znajdziesz w regulaminie ww. programu.  Proszę czekać.

Przetwarzanie danych


Biuro Obsługi

Adres do wysyłki etykiet:
MPL Verbum SA
61-626 Poznań, Szelągowska 45A
Infolinia: 61 8250 785
(Pn-Pt w godz. 9:00-17:00)

icon1      icon2      icon3